Jak jsme jeli na soustředění

KAPITOLA I. - Plán

Cesta začala v poklidu. Ruda nám bohužel neřekl, že má v plánu jet na soustředění jiným vozem. Proto již před odjezdem na soustředění potají poškodil soustavu s chladící kapalinou (utrhal pár trubek pozn. redakce) svého Fordu Fiesta. Nečekaně brzy zasáhl kouř a museli jsme zastavit u krajnice silnice D7. (nic dramatického se nestalo, pouze v cca 130 km/h zhasl motor)

KAPITOLA II. - Jde to podle plánu

Po pár pokusech dolít chladící kapalinu v momentě, kdy tryskající gejzír vody stříkal všude možně jsme to radši odpískali. Přeci jen, dvakrát bezpečně to tedy nevypadalo.

Fiestu se nám povedlo odtáhnout mimo hlavní komunikaci na vedlější cestu. Někteří z nás viděli výstražný trojúhleník a lano poprvé.

KAPITOLA III. - Možná to bylo zbytečně překombinované ...

Ruda nakonec opravdu telefonicky sehnal novější náhradní vůz, se kterým kalkuloval už od začátku odjezdu.

Nyní se pouze čeká na novější Škodu Octavia (původně nám Ruda říkal, že bude mít jako náhradní vůz Mercedes-Benz S 500 z roku 1993, ale nikdo z nás tomu moc nevěřil), kterou si Ruda převezme a posádku Octavie nechá napospas osudu s Fordem Fiesta.

KAPITOLA IV. - Závěr

A co řící na závěr? Na soustředění jsme se dopravili v pořádku a bez problému. Jen doufejme, že při příjezdu ze soustředění už Ruda Octavii nepoškodí např. pravé přední světlo.


15.08.2016
Ondra
Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 29.11.2023 18:11:51
Titulek: Jak jsme jeli na soustředění | ATLETIKA Kadaň.cz
Titulek: Jak jsme jeli na soustředění | ATLETIKA Kadaň.cz
Zdroj: http://atletikakadan.cz/blog-post/?uri=jak-jsme-jeli-na-soustredeni
Kontaktujte nás
KONTAKT

ATLETIKA Kadaň z.s.

IČ: 265 92 347

U Stadionu 1378

Kadaň

432 01

 

Bankovní spojení:

Komerční banka, a. s. pobočka Kadaň, č.ú. 78-5575970297/0100

Telefon: +420 606 656 889
E-mail: peleska@ktkadan.cz
Tyto webové stránky využívají cookies. Setrváním na těchto webových stránkách souhlasíte s jejich využíváním. Více zjistíte zde.